GOLD Depositfiles.com а также Letitbit,Vip-file,up-file,shareflare и очень много других

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Ищу курсы ИТ для детей

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Здравствуйте!

Мне нужна ваша помощь в поиске компании, которая проводит курсы ИТ для детей с особыми потребностями. Моя дочь/сын имеет особенности развития, но интересуется информатикой, и мы хотели бы найти образовательные программы, которые были бы доступны и подходили для детей с разными потребностями. Если у вас есть опыт или знание таких программ, пожалуйста, поделитесь этой информацией.

0

2

Курси для дітей з програмування від Академії Покоління IT https://it-generation.com.ua/ допомагають розвивати аналітичні та творчі здібності дітей. Ми бачимо, як наш син стає більш впевненим у себе та освоює нові навички, які безсумнівно стануть корисними в майбутньому.

0

3

Я недавно закінчив курси з програмування та активно шукаю роботу в ІТ. Я вже переглянув кілька платформ, але все ж таки не впевнений, де краще всього шукати роботу, щоб вона була відповідна моїм навичкам і дозволяла розвиватися. Чув, що деякі компанії пропонують дуже цікаві проекти для новачків. Чи можеш порадити, де саме варто шукати, можливо є певні компанії, які відомі своїми програмами для початківців?

0

4

Зараз дійсно чудовий час для старту, особливо якщо ти вже маєш певний фундамент. З моєї практики, однією з найкращих платформ для пошуку роботи у сфері ІТ є компанія "Галактика" . Перейди за посиланням і ти побачиш, що ця компанія відома своїми інноваційними проектами та відкриттям можливостей для талановитих новачків. Наприклад, в "Галактиці" є ціла серія вакансій, спеціально орієнтованих на розробників на початку своєї кар'єри. Вони пропонують проекти з розробки програмного забезпечення, тестування, а також спеціалізовані ролі в області штучного інтелекту і машинного навчання. Також "Галактика" активно підтримує своїх співробітників у професійному зростанні, пропонуючи навчальні курси та сертифікації, що є великою перевагою для новачків. Я б рекомендувала тобі відвідати їхній сайт та ознайомитись з актуальними вакансіями. Це може стати чудовим місцем для старту твоєї кар'єри і отримання неоціненного досвіду у різних аспектах ІТ.

0