GOLD Depositfiles.com а также Letitbit,Vip-file,up-file,shareflare и очень много других

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Консультация лора

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Отоларинголог — врач, который занимается диагностикой и лечением заболеваний уха, глотки, горла, носа. Среди болезней, с которыми обращаются к доктору: ангина, отит, насморк, фарингит, аденоиды, ларингит, отек гортани, грипп, полипы носа, бактериальная пневмония, синусит, серная пробка, гайморит и пр. Пациентов с потерей или острым снижением слуха принимает сурдолог. Больше информации по ссылке: https://cityclinic.com.ua/ru/konsultaciya-lora

0

2

Чи можеш порадити магазин або клініку, де продають перевірені слухові апарати? Мені дуже потрібно!

0

3

Коли я втратив слух, моє життя кардинально змінилося. Спілкування з рідними стало викликом, а музика, яку я так любив, зникла з моєї реальності. Я довго шукав місце, де мені можуть допомогти, і знайшов Центр Слуху. Після візиту до них я отримав не просто слуховий апарат, а шанс на нове життя.  Раджу і вам тут замовити слуховий апарат за посиланням тепер я можу знову насолоджуватися улюбленими піснями і спілкуватися з рідними без бар'єрів.

0